«Хоч пляшкою по голові мене бий – я не дам тобі померти!»: у Києві перехожий врятував чоловіка від самогубства - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

«Хоч пляшкою по голові мене бий – я не дам тобі померти!»: у Києві перехожий врятував чоловіка від самогубства

Виявивши беззастережний героїзм людина таки врятувала іншій людині найдорожче – життя

У Києві випадковий перехожий врятував чоловіка від самогубства. Той висів на пілоні Пішоходного мосту, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на прес-службу Київської міськдержадміністрації.Свого рятівника самогубець вдарив пляшкою по голові. Проте чоловік його не відпустив.«Чоловік поводився агресивно і ледь не зірвався в річку. Очевидці викликали поліцейських і рятувальників. Тим часом, один із перехожих піднявся до чоловіка. Він різко схопив його, аби той не стрибнув. Свого рятівника самогубець вдарив пляшкою по голові. Проте чоловік його не відпустив. Рятувальники допомогли зняти нещасного з пілона і передали медикам», – ідеться в повідомленні.


Столичне управління з надзвичайних ситуацій висловило подяку небайдужому киянину за допомогу.


«Для нас всіх це такий простий, але яскравий приклад людяності та мужності. Людина, яка йшла у своїх справах, не змогла пройти повз і залишитися в стороні. Навпаки, ризикуючи власним життям, врятувала життя іншому», – коментує начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Департаменту благоустрою Роман Ткачук.