Трагедія в Харкові: чоловік задушив дружину і дочку, а сам стрибнув із даху - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Трагедія в Харкові: чоловік задушив дружину і дочку, а сам стрибнув із даху

Чоловік раніше служив в зоні АТО

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Типичный Харьков, у місті сталося подвійне вбивство, після якого винуватець скоїв суїцид.


Тіла молодої жінки та її 4-річної дочки виявив батько покійної, коли приїхав до неї додому, турбуючись через її тривале мовчання по телефону. Вони були задушені.Тіла молодої жінки та її 4-річної дочки виявив батько покійної, коли приїхав до неї додому, турбуючись через її тривале мовчання по телефону. Вони були задушені.Чоловік подзвонив в поліцію і повідомив про те, що побачив. На вулицю Заліську (де сталося вбивство) виїхала слідча група. Підозрюваним номер один став чоловік убитих дружини і дочки. Однак через деякий час поліцейські також виявили і його труп, 27-річний чоловік впав з 50-метрової висоти і розбився на смерть.


Попередня версія - самогубство.


Повідомляється, що перед тим, як зістрибнути з елеватора, чоловік поставив свій жалобний портрет до передбачуваного місця падіння. Ніхто з сусідів не бачив, щоб ця сімейна пара хоч коли-небудь сварилася. У повідомленні про вбивство також уточнюється, що чоловік повернувся зі служби в зоні АТО, і деякі зміни в його психіці спостерігалися, але нічого не віщувало страшної трагедії.


Пара жила в злагоді, обоє батьків мали вищу освіту. В Єдиному реєстрі досудових розслідувань зроблені відповідні записи, пов'язані з цією подією. Порушено кримінальну справу.