Екс-президента Сербії і Чорногорії засудили до трьох років тюрми - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.57 € 31.03

Екс-президента Сербії і Чорногорії засудили до трьох років тюрми

Екс-президент Сербії і Чорногорії Светозар Марович зізнався у тому, що зловживав посадою заради вигоди кримінального угрупування, яке займалося оборудками з нерухомістю

Колишнього президента Сербії і Чорногорії Светозара Маровича у п'ятницю, 10 березня, засудили до майже трьох років ув'язнення за корупцію, повідомляє DW. Окрім того, колишньому високопосадовцю доведеться повернути державі 1,2 мільйона євро.Засудження Маровича стало ударом по правлячій Демократичній партії соціалістів Чорногорії.Хоча Чорногорія має високий рівень корупції, Марович - перший високопосадовець, який потрапить за цей злочин до в'язниці. Зазвичай обвинувачені в корупції посадовці або користуються заступництвом власних партій, або затягують розгляд справи, допоки їх не можна буде притягти до відповідальності за строком давності злочинів.


Засудження Маровича стало ударом по правлячій Демократичній партії соціалістів Чорногорії та прем'єр-міністру Міло Джукановичу. Останній сам постійно опиняється в центрі корупційних скандалів, які також стосуються оборудок із нерухомістю та будівництвом.