Двоє волинян намагалися «зеленим коридором» вивезти до Польщі бурштин (фото+відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Двоє волинян намагалися «зеленим коридором» вивезти до Польщі бурштин (фото+відео)

Волинь-нова

Двоє волинян намагалися «зеленим коридором» вивезти до Польщі бурштин (фото+відео)

Везли камені великої фракції

Державна прикордонна служба України продовжує реалізовувати комплекс заходів з протидії незаконному переміщенню через державний кордон України бурштину.У ході поглибленого огляду автівки, ініційованого прикордонниками, в багажнику серед речей у картонному тубусі було знайдено каміння бурштину.Черговій спробі завадили вчора вночі в пункті пропуску «Ягодин». Зокрема, прикордонники Луцького загону спільно з працівниками фіскальної служби не допустили вивезення до Республіки Польщі напівдорогоцінних мінеральних каменів бурштину великої фракції загальною вагою 930 грамів.


Його перевозили двоє мешканців Любомльського району Волині, які прибули в пункт пропуску на легковому автомобілі «Рено» польської реєстрації та для оформлення обрали смугу руху «зелений коридор». Проте у ході поглибленого огляду автівки, ініційованого прикордонниками, в багажнику серед речей у картонному тубусі було знайдено каміння бурштину, як необроблене, так і вже піддане частковій обробці.


Для прийняття відповідного правового рішення знахідку відправлено на експертну оцінку.