Неймовірна боротьба за прапор: хто переможе людина чи стихія? (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Неймовірна боротьба за прапор: хто переможе людина чи стихія? (Відео)

Американська метеорологічна обсерваторія опублікувала відео про те, як один з її співробітників безуспішно намагається подолати пориви вітру, щоб встановити прапор, що сигналізує якраз про сильний вітер

Відео опублікували метеорологи на своїй сторінці у соцмережі Facebook, передає Depo.ua.Вітер в той день досяг 100 миль на годину (44 метри в секунду), і вони змушені були покинути станцію "щоб програти".Протягом хвилини метеоролог намагається просунутися хоч на метр проти стихії, падає, піднімається і знову кидається наперекір поривам. Але все марно.


Як повідомляють на сторінці обсерваторії, вітер в той день досяг 100 миль на годину (44 метри в секунду), і вони змушені були покинути станцію "щоб програти".


У коментарях метеорологи також відповіли на деякі запитання користувачів, розповівши про свою роботу при екстремальному вітрі і металевих тросах, за допомогою яких їм доводиться пересуватися по території під час штормів.