Бельгійські носороги стануть «нособезрогами» – аби захиститися від браконьєрів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
Бельгійські носороги стануть «нособезрогами» – аби захиститися від браконьєрів

Волинь-нова

Бельгійські носороги стануть «нособезрогами» – аби захиститися від браконьєрів

На такий крок власників звіринцю в Бельгії підштовхнула нещодавня трагедія  в одному з французьких зоопарків

Власники приватного зоопарку «Пайрі Дайза» у Бельгії вирішили обрізати роги носорогам, щоб захистити тварин від браконьєрів, повідомляє УНІАН.У народній медицині деяких країн ріг носорога вважається цілющим, у Східній Азії його вміст відноситься до афродизіаків.На такий безпрецедентний крок адміністрація зважилася через те, що на цьому тижні в зоопарку під Парижем зловмисники проникли у вольєр, застрелили рідкісного білого носорога і відпиляли у нього ріг. За офіційною інформацією, до цих пір в Європі не було подібних випадків. У народній медицині деяких країн ріг носорога вважається цілющим, у Східній Азії його вміст відноситься до афродизіаків.


Ціна одного кілограма на чорному ринку може становити десятки тисяч доларів. Видалення рогів у носорогів часто практикується в Африці для захисту від браконьєрів. Ветеринари кажуть, що ця процедура безболісна і з часом ріг відросте.