Ситуація в Авдіївці: енергетики не змогли розпочати ремонт ЛЕП через відсутність гарантій безпеки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.70

Ситуація в Авдіївці: енергетики не змогли розпочати ремонт ЛЕП через відсутність гарантій безпеки

Українська сторона завтра відправить повторну заявку до СЦКК

Енергетики не змогли розпочати ремонт пошкоджених в Авдіївці (Донецька область) ліній елекропередач через відсутність гарантій безпеки. Про це йдеться у повідомленні Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України у Twitter, інформує РБК-Україна.Сьогодні енергетикам вдалося здійснити лише візуальний огляд пошкоджень.Як повідомляється, сьогодні енергетикам вдалося здійснити лише візуальний огляд пошкоджень.


"За інформацією Донецькобленерго енергетикам вдалося здійснити лише візуальний огляд пошкоджень, що наявні з обох боків лінії зіткнення. У зв'язку з неотриманням гарантій безпеки відновлювальні роботи енергетиками не проводились, повторна заявка в СЦКК буде завтра", - йдеться у повідомленні.


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в результаті обстрілу Авдіївки, який бойовики здійснили 11 березня 2017 року, перебито лінію електропостачання, місто знеструмлено.