В Авдіївці вже третю добу немає світла - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28

В Авдіївці вже третю добу немає світла

В Авдіївці, що постраждала від обстрілів 11 березня, станом на 7:00 13 березня відсутнє електропостачання

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на прес-службу ДСНС України.Об’єкти соціально-побутової сфери, що не мають власних систем резервного електроживлення, забезпечуються електроенергією від 6 генераторів ДСНС/«12 березня співробітниками Донбаської паливно-енергетичної компанії проведено обстеження високовольтної лінії електропередач та виявлено чотири пориви. Вирішується питання щодо відновлення електропостачання за умови безпеки працівників», – йдеться в повідомленні.


«Теплопостачання міста здійснюється централізовано за рахунок теплоенергоцентралі Авдіївського коксохіму. Створено запас води в міському резервуарі об’ємом 4 тисячі кубометрів. Об’єкти соціально-побутової сфери, що не мають власних систем резервного електроживлення, забезпечуються електроенергією від 6 генераторів ДСНС», – додали рятувальники.


Як повідомляв Укрінформ, 11 березня в результаті бойових дій сталося пошкодження високовольтної лінії, що призвело до припинення електропостачання міста Авдіївка, Авдіївського коксохімічного заводу та Донецької фільтрувальної станції.