У Стокгольмі змінили місце проведення зустрічі турків через погрози РПК - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15

У Стокгольмі змінили місце проведення зустрічі турків через погрози РПК

Заступник голови керівної турецької партії «Справедливості та розвитку» Мехді Екер заявив, що місце запланованої зустрічі в Стокгольмі було змінено через погрози з боку прихильників Робітничої партії Курдистану (РПК)

Заступник голови керівної турецької партії «Справедливості та розвитку» Мехді Екер заявив, що місце запланованої зустрічі в Стокгольмі було змінено через погрози з боку прихильників Робітничої партії Курдистану (РПК). Про це повідомляє Європейська правда з посиланням на Daily Sabah.У столиці Швеції власник зали, де мав у неділю виступати високопоставлений чиновник з керівної партії Туреччини, скасував договір оренди.Екер звинуватив прихильників РПК в тому, що вони залякали власника місця, де мала відбутися його зустріч.


Раніше повідомлялося, що у столиці Швеції власник зали, де мав у неділю виступати високопоставлений чиновник з керівної партії Туреччини, скасував договір оренди.


Екер зазначив, що шведський уряд не заперечував проти його зустрічі.


"Шведський уряд не створював перешкод в цьому питанні, і зробив заяву, яка дозволяє нам виступити, і я подякував їм за те, що вони не створюють нам перешкод", - заявив він.


"Терористична організація РПК є організацією, яка займається залякуванням, та хоче заборонити нашу зустріч у Стокгольмі. Ми зовсім не були здивовані цьому", - додав він.


Нагадаємо, останнім гучним епізодом став дипломатичний скандал між Туреччиною та Нідерландами після того, як голландська влада не дозволила приїхати в Роттердам главі МЗС Туреччини і видворила турецького міністра у справах сім’ї та соцполітики.