На Дніпропетровщині діє картка «Сім'я героя», яка дає право сім'ям загиблих бійців АТО на безкоштовний проїзд - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15

На Дніпропетровщині діє картка «Сім'я героя», яка дає право сім'ям загиблих бійців АТО на безкоштовний проїзд

Безкоштовний проїзд в маршрутках сім'ям загиблих бійців АТО продовжено на 2017 рік

Термін дії картки "Сім'я героя", яка дає право сім'ям загиблих бійців АТО на безкоштовний проїзд у міжміських та приміських маршрутках Дніпропетровської області, продовжено на весь 2017 рік. Про це заявив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, повідомляють Українські новини з посиланням на офіційний сайт облдержадміністрації.Картку "Сім'я героя" отримали близько 1 тисячі родичів загиблих бійців АТО."У 2016 році рідні загиблих бійців АТО отримали картку "Сім'я героя". Вона гарантувала безкоштовний проїзд в міжміських і приміських маршрутках області. Пільга була розрахована до кінця 2016-го. У 2017 році обласна асоціація воїнів АТО і транспортники оновили домовленості. Термін дії карти продовжили до кінця цього року", - зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.


Картку "Сім'я героя" отримали близько 1 тисячі родичів загиблих бійців АТО. Скористатися правом безкоштовного проїзду вони можуть незалежно від того, скільки пільгових місць у салоні вже зайнято. Разом з карткою "Сім'я героя"  водієві слід показувати посвідчення члена сім'ї загиблого бійця АТО.


На зворотному боці картки є телефони Центру допомоги учасникам АТО, управління інфраструктури ОДА та автовокзалу для тих, у кого виникають питання з приводу користування цією пільгою.


У Дніпропетровській області більше 200 приміських та 240 міжміських маршрутів.


Як повідомлялося, у своєму інтерв'ю виданню "Главком"  Валентин Резніченко зазначив, що цілий ряд соціальних, економічних та організаційних ініціатив, які були реалізовані в Дніпропетровській області за останній час, здійснені завдяки діяльності команди президента Петра Порошенка, яку він представляє на посаді глави ОДА.


"Це не команда Резніченка, а команда Президента, оскільки він відповідає за інститут губернаторства, а ми просуваємо його ініціативи. Я часто чую, що у Петра Порошенка невелика лавка запасних. Але його команда сильна і працює, знаю це по собі, тому що я і мої соратники - її частина", - зазначив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації.