Британські активісти провели акцію протесту під резиденцією Ахметова у Великій Британії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Британські активісти провели акцію протесту під резиденцією Ахметова у Великій Британії

Волинь-нова

Британські активісти провели акцію протесту під резиденцією Ахметова у Великій Британії

У Лондоні в неділю, 12 березня, активісти громадського руху London Euromaidan пікетували резиденцію українського бізнесмена Ріната Ахметова

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сторінці London Euromaidan у Facebook.В Ахметова на окупованій території Донбасу є шахти і заводи, які працюють. Нереально їм працювати без співпраці з окупаційною адміністрацією ОРДЛО.Учасники акції під резиденцією Ріната Ахметова (One Hyde Park, 100 Knightsbridge London) вимагали перевірити законність отриманих ним доходів відповідно до британського антикорупційного(UK Bribery Act) законодавства і британських антитерористичних законів (UK Counter-Terrorism Act). За їхніми словами, в разі підтвердження повинні бути накладені відповідні санкції з конфіскацією його майна на користь України.


"В Ахметова на окупованій території Донбасу є шахти і заводи, які працюють. Нереально їм працювати без співпраці з окупаційною адміністрацією ОРДЛО. Таким чином, британським службам необхідно перевірити, чи не фінансує Ахметов роботою своїх підприємств армію терористів/окупантів? Адже фінансування тероризму, згідно з британським законодавством, - це серйозний злочин", - підкреслюється в повідомленні спільноти.


"Українці Великої Британії закликають українську діаспору в інших країнах світу приєднатися до справи накладення санкцій на олігархів, які грабують Україну", - сказано в повідомленні.