Асоціацію з ЄС — «у смітник»: дипломат відреагував на погрози Нідерландів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Асоціацію з ЄС — «у смітник»: дипломат відреагував на погрози Нідерландів

Теоретично після парламентських виборів у Нідерландах процес ратифікації Угоди про асоціацію України з Європейським Союзом може зупинитися


На порядку денному стоїть питання: «Чи здатні Нідерланди на адекватні міжнародні відносини?»Таку думку висловив екс-генконсул України в Единбурзі і Стамбулі, голова правління фонду «Майдан закордонних справ» Богдан Яременко, повідомляє "Високий замок" з посиланням на Обозреватель.


«Ми повинні розуміти, що теоретично все можливо. Але ратифікація — зобов'язання Нідерландів. Якщо цей процес зупиниться, це завдасть шкоди насамперед Голландії», — вважає Яременко.


За його словами, на порядку денному стоїть питання: «Чи здатні Нідерланди на адекватні міжнародні відносини?»


Як повідомляв «Обозреватель», один із можливих кандидатів на посаду прем'єр-міністра Нідерландів Ван Хаерсма Бум заявив, що ратифікація Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом може бути «викинута у смітник» після парламентських виборів у країні, які відбудуться 15 березня.