ТАКСИСТИ ЗАХИЩАЮТЬ СВОЇ ПРАВА - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.99 € 32.34

ТАКСИСТИ ЗАХИЩАЮТЬ СВОЇ ПРАВА

На сьоме вересня запланована акція протесту таксистів України...

На сьоме вересня запланована акція протесту таксистів України, які мають намір звернутись до депутатів Верховної Ради із закликом-попередженням не приймати законопроектів, якими передбачені зміни у регулюванні транспортних перевезень. Таке рішення прийняли учасники всеукраїнських зборів водіїв таксі, які нещодавно відбулись у Києві. А у четвер представники волинської делегації — керівник обласної організації профспілки таксистів України Анатолій Байдоха і керівник служби таксі Олександр Лихач провели з цього приводу прес-конференцію для представників засобів масової інформації.
Як зазначалось на прес-конференції, успішній діяльності людей цієї професії загрожує прийняття нових законопроектів, які, зокрема, передбачають обов’язкове встановлення електронних таксометрів, визначення максимальної можливості (квоти) кількості автомобілів, які мають право надавати послуги з перевезення пасажирів, а також підвищення штрафних санкцій аж до конфіскації транспортних засобів.
— Встановлення в салоні електронного касового апарата, — зазначив Анатолій Байдоха, — ми вважаємо недоречним, оскільки він суперечить Закону України про єдиний податок. До того ж , він дорогий — від 350 до 500 доларів, та не пройшов практичного випробування. А на наших дорогах є загроза, що з часом від нього нічого не залишиться.
Передбачається, що відбір кращих автомобілів будуть проводити представники місцевої виконавчої влади. А це, на думку таксистів, породить корупцію з боку чиновників, які, власне, будуть вирішувати долю людей. Усе це може призвести не лише до зростання тарифів приблизно на 30 відсотків, але і до втрати значної кількості робочих місць, збільшення витрат з боку перевізників.
У зв’язку з цим і було прийняте рішення про проведення всеукраїнських акцій протесту. Зараз питання організації виїзду волинської делегації до стін Верховної Ради України врегульовують керівники профспілки таксистів Волині. Вони планують, що кожен десятий водій усіх служб таксі області особисто візьме участь в акції протесту в столиці. То ж 7 вересня з 7-ої до 12-ої години замовити таксі в Україні буде практично неможливо.