В РФ вперше заочно судитимуть росіянина за участь у війні на боці України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81

В РФ вперше заочно судитимуть росіянина за участь у війні на боці України

Слідчий комітет РФ направив до суду кримінальну справу проти росіянина Артема Широбокова, який воює на Донбасі на стороні України


Широбоков виїхав в Україну на початку 2014 року, в подальшому добровільно вступив до складу батальйону «Азов».«Завершено розслідування у кримінальній справі стосовно громадянина Російської Федерації Артема Широбокова, якому заочно пред’явлено звинувачення у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 359 КК РФ (участь найманця у збройному конфлікті або військових діях)», — йдеться в повідомленні СК, пише "Високий замок".


За інформацією російського слідства, Широбоков виїхав в Україну на початку 2014 року, в подальшому добровільно вступив до складу батальйону «Азов», пройшов спеціальну підготовку, навчившись поводженню з вогнепальною зброєю, вибуховими речовинами, і отримав необхідні знання про військову стратегію і тактику. У 2014−2015 роках росіянин спільно з іншими бійцями зазначеного підрозділу брав участь у бойових діях на сході України.


«Виконуючи накази командирів батальйону, Широбоков вів стрілянину з автоматичної вогнепальної зброї по ополченцях «ДНР», — стверджують у відомстві.