Насіння проситься у… пластмасові пляшки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Насіння проситься у… пластмасові пляшки

Волинь-нова

Насіння проситься у… пластмасові пляшки

Добрі врожаї городніх культур збирає жителька Володимира-Волинського Тетяна Грабовська. У неї і помідори, і перець – хоч на виставку вези!

Тетяна АДАМОВИЧ


Виявляється, усі секрети – у насінні. Як пропаростити перець, якому для росту потрібно більше часу, аніж іншим овочам? Та дуже просто! Для цього повздовж розріжте пластикову пляшку, на дно її постеліть вісім шарів туалетного паперу сірого кольору, скропіть його водою і розсипте зверху насінини перцю.У такому міні–парнику насіння швидко поростає, й вже за кілька днів його можна висаджувати у грунт.Опісля одягніть на пляшку поліетиленовий пакет і тісно зав’яжіть. У такому міні-парнику насіння швидко поростає, й вже за кілька днів його можна висаджувати у ґрунт. Але зауважте: робити це треба у «чоловічі» дні тижня – вівторок або четвер.


Перець, що не наклюнувся, можна потримати ще кілька днів. Якщо насінини і через тиждень не проросли – вони не придатні, їх можна викинути.
Ця агротехнологія підійде й для інших культур, бо так можна пророщувати насіння і для розсади у теплиці, і для відкритого ґрунту.