Презентовано новий марш українського війська (відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81

Презентовано новий марш українського війська (відео)

Це гімн ОУН — «Марш українських націоналістів»

З нагоди Дня добровольця в Києво-Могилянській академії влаштували презентацію нового маршу українського війська. Пісню на плацу навчального закладу виконав Олег Скрипка спільно з ансамблем Збройних сил України, повідомляє Новинарня.Слова і мотив пісні – знайомі ще з першої половини ХХ століття.Слова і мотив пісні – знайомі ще з першої половини ХХ століття: це гімн ОУН — «Марш українських націоналістів», створений на слова поета Олеся Бабія композитором Остапом Нижанківським, священиком УГКЦ. Аранжування на сучасний лад зробив Олег Скрипка.Відомий музикант сподівається, що композиція стане одним з офіційних маршів ЗСУ.


«Така була ідея самих військових цю пісню адаптувати так, щоби можна було і марширувати, і щоби вона трішки сучасніше звучала. Скоро ми плануємо створити кліп – це буде відеотвір, і в мене є ідея долучити всіх найкращих рок-виконавців, співаків»”, – цитує Скрипку «5-й канал».


Варто зауважити, що власне аранжування гімну ОУН свого часу представляв гурт «Тінь сонця». А Скрипка вперше публічно виконав свій варіант композиції 22 лютого в Дніпрі.