Володимир Гунчик: «Багато-багато-багато тобі років життя!» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
Володимир Гунчик: «Багато-багато-багато тобі років життя!»

Волинь-нова

Володимир Гунчик: «Багато-багато-багато тобі років життя!»

У День українського добровольця керівник найвищої виконавчої гілки влади відвідав хатину в селі Прилуцьке Ківерцівського району, де ще з 2013 року майорить прапор Волині. Саме там проживає старший прапорщик у відставці Олег Твердохліб (на фото), який нині проходить реабілітацію післяопераційної хіміотерапії

Марина ГОРОБИНА


Гостей зустріла мати військовослужбовця та люб’язно провела до кімнати сина, де голова облдержадміністрації Володимир Гунчик подарував йому годинник, інформує офіційний сайт Волинської обласної державної адміністрації.На фронті був півтора року та вже у жовтні 2015-го року повернувся в Луцьк за станом здоров’я – мав 5 тяжких й 2 легких поранення.– Багато-багато-багато тобі років життя! Нехай все буде добре. Найголовніше – щоб ти був здоровий, будемо молитися та ставити свічки за це. Я тебе підтримую і буду підтримувати. І от сьогодні свято – День українського добровольця, щойно привітали твоїх побратимів, вручили їм нагороди та подарунки. Але про тебе теж не забули. Скільки потрібно, стільки будемо допомагати. Ти в нас – молодець. Головне – тримайся! – побажав Володимир Петрович «Сармату» (позивний Олега).


Опісля – невимушена розмова про справи буденні. Товариші Олега підняли питання про присвоєння йому звання Героя України, тим паче що обласна державна адміністрація всі відповідні документи підготувала та передала до Києва. На позитивне рішення чекають вже найближчим часом. Своєю чергою, Олег Твердохліб продемонстрував нагороду, яку передали йому волонтери з Києва, та зауважив, що невдовзі такі нагороди запровадять на державному рівні.


Наша довідка: Олег Твердохліб народився у Грузії, де познайомилися його батьки після інституту та разом працювали на металургійному заводі. Чоловік прожив у Грузії до 18-ти років, а потім – строкова служба. До 1991-го року служив у НДР, повернувся в Україну. Загалом прослужив 25 років. Під час Євромайдану забезпечував спокій у Луцьку в складі «Самооборони». Коли почалася війна в Україні, Олег з іншими хлопцями з Волині вирішив іти воювати, але через свій непризовний вік потрапив до новосформованого батальйону «Айдар», ставши добровольцем. На фронті був півтора року та вже у жовтні 2015-го року повернувся в Луцьк за станом здоров’я – мав 5 тяжких й 2 легких поранення. 30 серпня 2017 року в Черкасах Олегу Твердохлібу зробили надскладну операцію. Опісля – хіміотерапія. Нині знаходиться на реабілітації та щодня бореться за життя.