Екс-заступник голови Нафтогазу Кацуба дав свідчення про високопоставлених членів мафії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.70

Екс-заступник голови Нафтогазу Кацуба дав свідчення про високопоставлених членів мафії

Колишній посадовець виклав на кількох десятках сторінок покази про своє членство в організованому злочинному угрупованні

Екс-заступник голови правління НАК "Нафтогаз України" Олександр Кацуба в рамках угоди зі слідством дав свідчення про своє членство в організованому злочинному угрупованні. Про це повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко, пише Тиждень.За словами генпрокурора, Кацуба виклав на кількох десятках сторінок покази про своє членство в організованому злочинному угрупованні та висловив готовність сплатити суму в 100 млн грн."Молодший Кацуба відсидів близько восьми місяців, по "закону Савченко" це вже 16. На шостий чи сьомий місяць написав заяву про готовність до угоди зі слідством", - заявив Луценко.


За словами генпрокурора, Кацуба виклав на кількох десятках сторінок покази про своє членство в організованому злочинному угрупованні та висловив готовність сплатити суму в 100 млн грн.


"Суд узяв до уваги те, що його показання є дуже серйозними. Він дійсно дав свідчення на вищих членів мафії, тому угода була закріплена", - сказав Луценко. Він також зазначив, що після закріплення угоди судом людина вважається засудженою, але може вільно пересуватися по території України.


За словами Луценка, Кацуба сплатив відшкодування завданих ним збитків на користь держави. Станом на 14 лютого останні кошти в розмірі до 100 млн грн Кацубою були сплачені.


Як відомо, раніше в Генпрокуратурі заявили про готовність екс-заступник голови "Нафтогазу" Кацуби співпрацювати зі слідством.


Нагадаємо, 17 червня 2016 року слідчі ГПУ затримали, а 18 червня суд арештував молодшого брата із клану Кацуб Олександра. Його підозрюють у привласненні 449,9 млн гривень НАК «Нафтогаз-України».