З 13:00 всі дороги, що ведуть до ОРДЛО, мають бути перекриті - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53

З 13:00 всі дороги, що ведуть до ОРДЛО, мають бути перекриті

У зоні проведення АТО не буде жодних провокацій і прояву диверсійної діяльності або іншої шкодить безпеці країни


"У зоні проведення АТО не буде жодних провокацій і прояву диверсійної діяльності або іншої шкодить безпеці країни", - сказав Турчинов журналістам.Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що рішення про перекриття доріг, що ведуть на непідконтрольну територію Донбасу, буде реалізовано з 13:00 середи, пише LB.ua.


"До першої години дня будуть перекриті всі автомобільні і залізничні шляхи, які ведуть до лінії розмежування, силами Національної поліції і Національної гвардії. У зоні проведення АТО не буде жодних провокацій і прояву диверсійної діяльності або іншої шкодить безпеці країни", - сказав він журналістам біля будівлі Адміністрації президента.


"Я вважаю, що рішення ухвалено своєчасно і буквально через годину його буде реалізовано", - заявив Турчинов.
Нагадаємо, що 15 березня на засіданні РНБО було прийнято рішення тимчасово, до реалізації пунктів 1-2 Комплексу заходів з виконання Мінських домовленостей від 12 лютого 2015 року, а також до повернення під українську юрисдикцію захоплених підприємств на території окремих районів Донецької та Луганської областей, припинити переміщення вантажів через лінію зіткнення.