Курси НБУ $ 38.31 € 41.54
Чиновники ЗСУ забули вручити волинянину орден: нагорода більше двох років пролежала в сейфі (фото, відео)

Волинь-нова

Чиновники ЗСУ забули вручити волинянину орден: нагорода більше двох років пролежала в сейфі (фото, відео)

Президент України Петро Порошенко у лютому 2015 року нагородив учасника АТО Валентина Шевчука із Жорнища Ківерцівського району орденом «За мужність» III ступеня, донедавна солдат не знав про цю відзнаку

Олег КРИШТОФБійця представлено до нагороди за те, що його екіпаж відбив танкову атаку противника в районі Волновахи у травні 2014 року.Найбільше нагороді зрадів молодший син Валентина Шевчука Кирил, якому на час служби батька йшов лише четвертий рік.Мобілізованому у першій хвилі волинянину Валентину Шевчуку після повернення додому тривалий час було не до нагород. Адже чоловік проходив реабілітацію після поранення. Про присудження ордена випадково дізнався його родич, військовий пенсіонер Григорій Пасічник, побачивши знайоме прізвище у списку нагороджених на сайті Президента.


Відзнаку хрест «За мужність» вручив бійцю військовий комісар Ківерцівського району Руслан Уніфонтович під час сесії Жорнищенської сільської ради. Найбільше нагороді зрадів молодший син Валентина Шевчука Кирил, якому на час служби батька йшов лише четвертий рік.


Відео та фото Олександра ПІЛЮКА

Telegram Channel