Волинський янтар заполонить світ? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
Волинський янтар заполонить світ?

Волинь-нова

Волинський янтар заполонить світ?

Україна вперше на міжнародному рівні заявила про відкриття в країні ринку бурштину

Таку заяву було зроблено під час міжнародної балтійської спеціалізованої виставки бурштину International Baltic Jewellery Show «Amber Trip 2017», повідомили Укрінформу в Держгеонадрах України.«Сподіваємося, що європейські партнери будуть працювати виключно з легальними українськими компаніями».«Держгеонадра під час International Baltic Jewellery Show «Amber Trip 2017» на міжнародному рівні вперше заявила про відкриття ринку бурштину. Сподіваємося, що європейські партнери будуть працювати виключно з легальними українськими компаніями», – йдеться в повідомленні.


Як зазначила радник з юридичних питань голови Держгеонадр Ірина Супрун, Україна має шанс стати майданчиком інвестицій в бурштинову галузь. «Якщо компанія працює легально та має спецдозвіл на видобуток бурштину, то вона може оформлювати всі дозвільні документи на митниці та експортувати його», – наголосила вона.


Європейські партнери на «Amber Trip» заявили, що зацікавлені в легальній співпраці та пропонують просувати бренд українського бурштину на Захід, наголшують у Держгеонадрах.