У Москві затримали шеф-редактора інформагентства Regnum - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15

У Москві затримали шеф-редактора інформагентства Regnum

Юрій Баранчик попросив у Путіна політичного притулку

У столиці Російської Федерації поліція затримала шеф-редактора інформаційного агентства Regnum Юрія Баранчика, повідомляє LB.ua з посиланням на Радіо Свобода.Журналіст перебуває у відділенні Дорогомилівського району Москви, до нього не пускають адвоката.Журналіст перебуває у відділенні Дорогомилівського району Москви, до нього не пускають адвоката.


У самому агентстві вважають, що затримання провели за запитом Білорусі, громадянином якої є Баранчик.


Російське агентство ТАРС з посиланням на джерела в правоохоронних органах повідомляє, що Юрія Баранчика затримали за запитом Мінська і повинні видати Білорусі, де його оголосили в розшук.


Затриманий в Росії 15 березня за запитом Слідчого комітету Білорусі громадянин Білорусі, шеф-редактор Аналітичної редакції агентства REGNUM Юрій Баранчик подав клопотання про надання політичного притулку на адресу президента Росії Володимира Путіна через УВС Дорогомілово. Про це повідомляє Regnum.


У грудні минулого року були затримані троє журналістів Regnum - Дмитро Алімкін, Юрій Павловець та Сергій Шиптенко. Повідомлялося, що їх підозрюють у розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Один з них погрожував у фейсбуці "ввічливими людьми".