Росія відправила на Донбас черговий «гумконвой» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32

Росія відправила на Донбас черговий «гумконвой»

У складі колони 40 автомобілів, які везуть «понад 500 тонн гуманітарних вантажів»

У четвер, 16 березня, міністерство з надзвичайних ситуацій РФ відправило на Донбас 62-й за рахунком так званий "гуманітарний конвой". Про це повідомляє Тиждень з посиланням на прес-службу МНС Росії."Колона розділиться на дві частини. Одна з них пройде на пункт пропуску "Донецьк", друга - на "Матвєєв Курган", - йдеться у повідомленні.Повідомляється, що у складі колони 40 автомобілів, які везуть "понад 500 тонн гуманітарних вантажів".


"Колона розділиться на дві частини. Одна з них пройде на пункт пропуску "Донецьк", друга - на "Матвєєв Курган", - йдеться у повідомленні.


Раніше Росія вирішила зменшити кількість "путінських КамАЗів", які їздять на Донбас. Із квітня буде тільки один "гумконвой" в місяць, а не два, як зазвичай.


Як відомо, партію перших «гуманітарних КамАЗів» Росія відправила в Україну 22 серпня 2014 року. Загалом відтоді були відправлені 60 «гумконвоїв».


У РНБО підкреслили, що неодноразово фіксувалася активізація бойовиків та збільшення кількості обстрілів сил АТО одразу після отримання вмісту російських вантажівок. Крім того, президент України Петро Порошенко зазначав, що у "гумконвоях" РФ на Донбас завозять пальне та зброю для терористів.