Україна різко збільшила імпорт вина і пива перед Великим постом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15

Україна різко збільшила імпорт вина і пива перед Великим постом

Україна різко збільшила імпорт пива і вина в лютому

У лютому Україна імпортувала вино на загальну суму 6,613 млн доларів, у той час як експорт склав 2,092 млн доларів. У той же час пива експортовано на загальну суму 2,201 млн доларів, коли імпорт становив 2,617 млн доларів. Про це повідомляє Державна фіскальна служба України, передають Українські Новини.У січні-лютому Україна імпортувала вино на загальну суму 11,431 млн доларів, у той час як експорт склав 3,894 млн доларів.Україна імпортувала вино в лютому переважно з Італії (2,024 млн доларів).


У січні-лютому Україна імпортувала вино на загальну суму 11,431 млн доларів, у той час як експорт склав 3,894 млн доларів.


Це в два рази більше, ніж у січні. Тоді Україна імпортувала вино на загальну суму 4,819 млн доларів, у той час як експорт склав 1,801 млн доларів.


Пиво в лютому Україна імпортувала переважно з Бельгії (1,332 млн доларів).


У січні-лютому Україна експортувала пиво на загальну суму 3,857 млн доларів, у той час як імпорт становив 3,767 млн доларів.


При цьому в січні Україна експортувала пиво на загальну суму 1,656 млн доларів, у той час як імпорт становив 1,150 млн доларів.


Імпорт/експорт пива в лютому, млн доларів:


Як повідомлялось, Верховна Рада ратифікувала угоду про зону вільної торгівлі з Канадою.


Згідно з угодою, Канада скасовує мито на 98% українських товарів, переважно сільськогосподарського сектора, за винятком м'яса птиці, молочних продуктів, сирів, яєць, при торгівлі якими будуть діяти квоти, обнуляються мита на промислову продукцію з України, крім легкових автомобілів, мита на які будуть знижуватися до нуля протягом 7 років.


Україна скасовує мита майже на 80% імпорту з Канади, частина мит обнулятиметься поетапно протягом 3-7 років - це стосується живих овець і птиці, яловичини, баранини, горіхів, свинячих субпродуктів, плодів і насіння олійних культур, олії, свіжої свинини, птиці, молока, вершків, яєць, меду і овочів.