Що найперше сказав Насіров, коли вийшов із СІЗО за 100 мільйонів? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Що найперше сказав Насіров, коли вийшов із СІЗО за 100 мільйонів?

Волинь-нова

Що найперше сказав Насіров, коли вийшов із СІЗО за 100 мільйонів?

«Я не планував, так сталося. Дуже вдячний своїй родині»

Відсторонений керівник ДФС Роман Насіров вийшов із СІЗО. Це сталося близько 23:15 у четвер, повідомляє «Українська правда».Раніше Роман Насіров стверджував, що не має коштів для внесення 100 мільйонів гривень для застави.Перед будівлею Лук’янівського СІЗО він поспілкувався з журналістами. На питання, звідки у дружини 100 млн гривень для застави, Насіров відповів:


«Я не планував, так сталося. Дуже вдячний своїй родині, що вони вирішили і знайшли цю шалену суму, але я з цим ще не зовсім погоджуюсь, бо краще бути без вини притягнутим до відповідальності. Я б краще перебував тут і доводив би свою невинуватість. Але зараз вже починаю думати, що може навіть так краще що буде більше можливостей, в тому числі для спілкування зі ЗМІ».


Насіров підтвердив, що вже одягнув електронний браслет, проте відмовився його показати.


Також він розповів, що почуває себе краще, ніж в «дні суду першої інстанції». «На вихідних я далі поїду в лікарню, щоб дослідили все», – сказав Насіров.


«Я думаю, з понеділка фактично почну повноцінний захист у цій справі», – додав він.


Водночас Насіров ще раз заявив, що не збирається тікати з країни.За Насірова внесли заставу у розмірі 100 мільйонів гривень його дружина і, ймовірно, тесть.«Всі розуміють, що якби було таке бажання, то це би вже сто разів я зробив. Але нема навіть приводу, чому це робити. Нема ніякої вини», – сказав Насіров.


«Я буду тут, я буду знаходитися фактично вдома, готувати повноцінний захист», – додав він.


Як відомо, за Насірова внесли заставу у розмірі 100 мільйонів гривень його дружина і, ймовірно, тесть.


Роман Насіров був затриманий 2 березня.


В ніч на 8 березня Солом’янський райсуд Києва обрав відстороненому голові ДЕС. Роману Насірову запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб з альтернативою внесення застави в 100 млн. гривень.


За даними САП, Насіров у 2015-2016 роках, діючи в інтересах нардепа Олександра Онищенка, дав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочку податкового боргу ТОВ «Фірма «Хас», ТОВ «Карпатнадраінвест», ТОВ «Надра Геоцентр».


Тим самим державі було завдано збитків на суму близько 2 млрд. грн. 


Раніше Роман Насіров стверджував, що не має коштів для внесення 100 мільйонів гривень для застави.