САП доручила НАБУ перевірити походження внесених за Насірова 100 млн гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53

САП доручила НАБУ перевірити походження внесених за Насірова 100 млн гривень

У четвер дружина відстороненого голови ДФС внесла за нього заставу.


"Доручили НАБУ (перевірити законність походження коштів, - ред.)", - сказав він.Спеціалізована антикорупційна прокуратура доручила Національному антикорупційному бюро перевірити законність походження 100 млн гривень, унесених за відстороненого голову Державної фіскальної служби Романа Насірова як заставу. Про це повідомив керівник САП Назар Холодницький, пише LB.ua.


"Доручили НАБУ (перевірити законність походження коштів, - ред.)", - сказав він. Інших подробиць Холодницький не повідомив.


Нагадаємо, 16 березня дружина і тесть Насірова внесли за нього встановлену судом заставу в розмірі 100 млн гривень. Водночас САП просила суд призначити йому заставу в сумі 2 млрд грн. Увечері того ж дня відсторонений голова ДФС вийшов із СІЗО. Його зобов'язали здати всі паспорти, носити електронний засіб стеження, а також на першу вимогу прибути до детективів, слідчого судді або прокурора.


Насірову закидають неправомірне розтермінування податкових боргів підприємств нардепа Олександра Онищенка і заподіяння збитків державі на 2 млрд гривень. З 3 березня Насірова відсторонено від посади голови ДФС.


Як розповів у програмі "Лівий берег з Сонею Кошкіною" керівник САП Холодницький, у слідства достатньо доказів вини Насірова.