До горохівчанина зателефонували з «банку» і попросили назвати пін-код… - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

До горохівчанина зателефонували з «банку» і попросили назвати пін-код…

І так чоловік утратив гроші

Леся ВЛАШИНЕЦЬ


Цього разу шахраї обвели навколо пальця 66-річного пенсіонера. Зателефонувавши до чоловіка, зловмисник відрекомендувався охоронцем одного з банків і наполягав, що для впорядкування певних нюансів йому потрібен пін-код банківської картки клієнта.Результат ошуканства не забарився, бо вже невдовзі з рахунку зникло 3270 гривень.Андрій, як і було потрібно зловмисникові, виявився довірливим і без запинки продиктував затребувані ним цифри. Результат ошуканства не забарився, бо вже невдовзі з рахунку зникло 3270 гривень.


А ось жителька Миколаївської області має претензії, начебто, до горохівчанина Олександра Б, якому перерахувала на вказаний у Інтернет-магазині рахунок 1000 гривень за дитяче крісло. Чекає його й досі від чоловіка-невидимки.


Можливо, ці гіркі приклади чергових афер змусять жителів Горохівщини дослухатися до численних попереджень працівників Горохівського відділу поліції ГУНП у Волинській області про наміри шахраїв і не встрявати у розмови зі сумнівними особами, не купувати котів у мішках, а також не відчиняти двері незнайомцям і телефонувати 102, зауваживши на своїх подвір’ях чи у населених пунктах підозрілих осіб.