Прикордонники виявили «вугілля», що викликає рак легенів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53

Прикордонники виявили «вугілля», що викликає рак легенів

Аби приховано перевезти контрабандні сигарети через державний кордон, зловмисники вдались до хитрощів, а саме – замаскували їх під брикети деревного вугілля

Сьогодні вночі в пункті пропуску «Шегині», що на Львівщині, під час огляду вантажного автомобіля «Ман» з напівпричепом, яким перевозилось до Польщі деревне вугілля, прикордонники вирішили більш детально оглянути вантаж, інформує прес-служба Держприкордонслужби.У спеціальних пакунках, що мають форму вугільних брикетів, було сховано по 4 пачки контрабандних сигарет.За кермом вантажівки перебував 49-річний мешканець міста Дрогобич Львівської області. Всього перевозилось 22 мішки з вугіллям загальною вагою 9,6 тонн.


В ході спільного з працівниками митниці поглибленого огляду вантажівки правоохоронці з'ясували, що під виглядом деревного вугілля у спеціальних пакунках, що мають форму вугільних брикетів, було сховано по 4 пачки контрабандних сигарет.


Наразі проводиться розвантаження та огляд вантажу вугілля, вилучення з них сигарет із штучних брикетів, а також підрахунок контрабандного тютюну.