У Запоріжжі вкрай забруднене повітря, людям радять залишатися вдома - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53

У Запоріжжі вкрай забруднене повітря, людям радять залишатися вдома

В обласному центрі було зафіксовано найвищий за небезпекою ступінь забруднення фенолом та діоксидом

Про це на своїй сторінці у Facebook написав мешканець Запоріжжя Олексій Ружин, передає «Еспресо».Проблема полягає в несприятливих погодних умовах: викиди полетіли не в атмосферу, а осіли над поверхнею.Чоловік зазначив, що отримав інформацію від ДСНС стосовно того, що у місті зафіксовано значне перевищення викидів фенолу та діоксиду, а синоптики встановили перший ступінь забруднення.


В результаті рятувальники передали отриману інформацію керівництву Запоріжжя, а також сповістили запорізькі заводи про зафіксоване перевищення викидів і закликало зменшити їхню кількість.


«Співробітник служби повідомив, що поганий запах буде в повітрі до 20:00 наступного дня, 18 березня, і порадив до цього часу не виходити з дому», - наголошується у виданні.


Зазначається, що проблема полягає в несприятливих погодних умовах: викиди полетіли не в атмосферу, а осіли над поверхнею. Чиновник міськради запевнив, що перевищень немає, посилаючись на інформацію ДСНС. Ружину ж у цьому відомстві повідомили протилежну інформацію – що вони є.