Садовий стверджує, що 40% мешканців Закарпаття мають подвійне громадянство - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15

Садовий стверджує, що 40% мешканців Закарпаття мають подвійне громадянство

Водночас міський голова Львова запевнив, що сам ніколи не мав паспорта іншої держави

«Наскільки знаю, практично всі, хто займається бізнесом на Закарпатті мають ще один паспорт. Думаю, відсотків 30—40% в тій області є громадянами не тільки України», - заявив Львівський міський голова Андрій Садовий в інтерв'ю «Дзеркалу тижня», коментуючи внесення президентом до ВР законопроекту, що передбачає покарання за наявність подвійного громадянства, передає «Українська правда»Це «дуже цінний ресурс» і було б добре, якби вони мали українське громадянство.«Якщо ми їх позбавимо громадянства України, вийде що в деяких районах живуть тільки громадяни інших країн. І що тоді? Території будемо віддавати? Чи що? На Банковій ніхто не думає стратегічно», - додав він.


Садовий висловив думку, що українці, які живуть в різних країнах світу – це «дуже цінний ресурс» і було б добре, якби вони мали українське громадянство, оскільки їх можна було б активніше залучати до співпраці.


«А цей законопроект розв'яже хіба що точкові проблеми. Хтось із бізнесменів, які йому (Порошенку – ред) не подобаються, має три-чотири паспорти, можливо, він хоче зробити їм капость. Але як це доводити, як вилучати? Це смішно, як на мене», - сказав Садовий.


Як повідомлялося, 13 березня президент Петро Порошенко вніс до парламенту невідкладний законопроект, який пропонує визначити добровільне набуття українцями громадянства іншої держави підставою для позбавлення їх громадянства України.