Disney визнав український мультфільм «Мавка» найкращим на анімаційному форумі Європи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Disney визнав український мультфільм «Мавка» найкращим на анімаційному форумі Європи

Волинь-нова

Disney визнав український мультфільм «Мавка» найкращим на анімаційному форумі Європи

На найбільшому анімаційному форумі Європи Cartoon Movie український мультфільму "Мавка. Лісова пісня" визнали найкращим із проектів

Про це повідомляє Еспресо.tv«У нас є амбіція – Мавка має стати новим улюбленим образом дівчаток з усього світу», – з усмішкою говорять продюсери проекту.Всього на форумі представили 50 мультфільмів. Україна взяла в ньому участь вперше.


Попри це, "Мавка" отримала позитивні відгуки, від великих гравців анімаційного ринку – зокрема від The Walt Disney Company.


Експерти назвали мультфільм найяскравішою подією форуму, і зараз ведуть переговори, щодо спільного виробництва.


Зазначимо, що форум Cartoon Movie - це бізнес-майданчик для найбільших виробників, мовних компаній і профільних ЗМІ, учасники якої можуть особисто представити свої проекти та знайти міжнародних партнерів для спільного виробництва.


Перший повнометражний мультфільм за мотивами класичного твору Лесі Українки «Мавка. Лісова пісня» компанії FILM.UA і Animagrad обіцяють випустити до кінця 2018 року.


Як відзначають автори стрічки, «Мавка. Лісова пісня» – дивовижний і захоплюючий мультфільм для всієї родини, який «зачарує добром, світлом і своєю барвистістю».


Третину коштів на створення мультфільму дає держава.«Лісову пісню» обрали не випадково, адже саме цей твір, в основі якого лежить древнє міфологічне мислення українського народу, у точній і поетичній формі розкриває універсальну картину світу.


«У нас є амбіція – Мавка має стати новим улюбленим образом дівчаток з усього світу», – з усмішкою говорять продюсери проекту.