«КримНаш»: П’єскою зізнався, якою є ціна анексії півострова для Росії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15

«КримНаш»: П’єскою зізнався, якою є ціна анексії півострова для Росії

«Це не перемога, розумієте, те, що сталося…»

Наступні за анексією Росією Криму міжнародні події і поведінка низки країн Європи та США стали джерелом багатьох труднощів в економіці Російської Федерації. Про це заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков в інтерв’ю «РБК», повідомляє «Gazeta.ua».Кремль категорично відкидає можливість будь-яких угод із США щодо Криму в обмін на зняття санкцій із Росії.За його словами, ці труднощі торкнулися всієї країни. Проте Пєсков закликав не перебільшувати ціну, яку доведеться заплатити за «приєднання» півострова всім росіянам.


«Ті події і та поведінка низки країн на Заході, і в Європі, і в США, які слідували за анексією Криму, вони привнесли з собою багато труднощів для нашої економіки. Це ті труднощі, це та ціна, напевно, яку ми всі дійсно повинні заплатити за... Це не перемога, розумієте, те, що сталося з Кримом. Це ось той самий історичний поворот. І за це ми платимо ціну. Чи велика ця ціна? Скажу так, вона досить посильна для Росії», – зазначив Пєсков.


На його думку, було б абсурдним перебільшувати розмір цієї ціни.


«Погано те, що відбувається в економічному плані. В цілому це, напевно, негативно. Але, як не дивно, у цього є і позитивні сторони. Ви добре знаєте позитивні сторони, в плані горезвісного імпортозаміщення. Далеко недостатньо, але пішов процес, який ми не могли зрушити за часів жирування на нафтових грошах», – додав Пєсков.


Кремль категорично відкидає можливість будь-яких угод із США щодо Криму в обмін на зняття санкцій із Росії.