Янукович орендує будинок за 100 тисяч рублів на місяць - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32

Янукович орендує будинок за 100 тисяч рублів на місяць

Оренда будинку в Ростові-на-Дону, в якому мешкає екс-президент Віктор Янукович, коштує 100 тис. руб. на місяць. Така інформація міститься у реєстрі російської нерухомості і договорі між Януковичем та орендодавцем

"Площа будинку, який орендує Янукович, становить 490,1 квадратний метр. Кадастрова вартість станом на 18 серпня 2012 року становила 22 040 345,91 рублі. У будинку три поверхи, також є один підземний. За російським законодавством, в разі укладення договору оренди приміщення, у реєстрі ставиться відповідна примітка про обмеження. У реєстрі вона датована 31 січня 2017 року згідно з договором", - повідомляє "Газета по-українськи".Орендодавцем є громадянин РФ Сергій Михайлович Гончаров, який разом з дружиною Іриною та 32-річним сином Михайлом прописані у будинку на вул. Єременка, 81В.Адвокат Януковича Віталій Сердюк пояснив, що йдеться про переукладений договір оренди. Янукович укладав відповідні договори про оренду цього будинку 2014 року. Їх передавали Генеральній прокуратурі. Вони підписані Віктором Януковичем.


Орендодавцем є громадянин РФ Сергій Михайлович Гончаров, який разом з дружиною Іриною та 32-річним сином Михайлом прописані у будинку на вул. Єременка, 81В.


Щонайменше з 2015 року Янукович сплачує за оренду по 100 тис. руб. щомісяця готівкою. Це 45 тисяч гривень.


У разі заочного засудження представники режиму Януковича оскаржуватимуть такі рішення в Європейському суді з прав людини. Можуть ці процеси вигравати. Про це Gazeta.ua розповів політолог Петро Олещук.


"Ті, хто отримають заочні вироки, оскаржуватимуть їх в Європейському суді з прав людини. Зокрема, представники режиму Януковича. Говоритимуть, що це порушує їх права. Мають усі шанси вигравати процеси. Схожий виграв Андрій Портнов (колишній перший заступник глави Адміністрації президента. У жовтні 2015 року Генеральний суд ЄС задовольнив його скаргу. Суд визнав, що накладення санкцій лише за ознакою співпраці з колишнім режимом є неприпустимим. – ГПУ)".