Сьогодні посеред ночі у глухому волинському лісі лісничий знайшов хлопчика - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

Сьогодні посеред ночі у глухому волинському лісі лісничий знайшов хлопчика

Загубився повертаючись з мамою додому

Жителька  села Тельчі  Маневицького р-ну Ніна Л. разом зі своїм 13-річним сином пішли до лісу. Уже верталися додому, коли син сказав мамі, що піде коротшою дорогою. На жаль, мама довго чекала сина, але він не повертався.


О 18 годині за пошуки дитини взялися працівники Маневицького райвідділу поліції та Державна лісова охорона Тельчівського лісництва. Лісівники залучили до пошуку автомобілі, підводи. На вулиці швидко смеркало. Роботу ускладнювала дощова погода.При світлі ліхтаря лісничому Тельчівського лісництва Олександру Зубалю вдалося вийти на сліди дитини.При світлі ліхтаря лісничому Тельчівського лісництва Олександру Зубалю вдалося вийти на сліди дитини. Він був дуже заплутаний, очевидно, хлопчик то ішов в одному напрямку,  то вертався назад.


Тільки о 1 годині ночі  Олександр Анатолійович знайшов Василя за 10 км від села. Змучений, він сидів біля бочок для випалювання деревного вугілля поблизу с. Осова Рівненської області.


Близько другої години ночі хлопчика привезли додому.


Як зізнався Олександр Анатолійович, подяку за врятовану дитину в телефонному режимі вже отримав від Маневицького райвідділу поліції, повідомляє прес-служба Волинського ОУЛМГ.