Ти диви – вже Угорщина роззявляє рота на шмат України - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Ти диви – вже Угорщина роззявляє рота на шмат України

Їхній віце-прем’єр заговорив про «необхідність представлення етнічних угорських партій у місцевих парламентах»

Інтереси угорців, що мешкають за кордоном, будуть захищені, якщо етнічні угорські партії будуть представлені в місцевих парламентах. Про це заявив віце-прем’єр Угорщини Жолт Шем’єн, повідомляє УНІАН.Виживання угорців, що мешкають за кордоном, залежить від того, чи зможуть вони досягти успіху, рухаючись в напрямку досягнення автономії.«В інтересах зовнішньої політики Угорщини пропагувати угорські партії. Давайте говорити чесно – держави зацікавлені в асиміляції угорців. А ми зацікавлені в тому щоб зупинити асиміляцію і зберегти угорську ідентичність», – сказав Шем’єн.


"Виживання угорців, що мешкають за кордоном, залежить від того, чи зможуть вони досягти успіху, рухаючись в напрямку досягнення автономії», – цитує угорського віце-прем’єра агентство MTI.


За його словами, важливо, щоб інтереси угорців за кордоном були представлені і на місцевому рівні, і на рівні національного парламенту.


Шем'єн заявив, що угорці повинні зберігати єдність, і це особливо важливо під час парламентських виборів.


За його словами етнічні угорські партії не лише мають дбати про представлення інтересів місцевої угорської спільноти, але також несуть відповідальність перед усією нацією. І згадав «Союз угорців Воєводини» у Сербії – як приклад етнічної угорської партії, яка повністю відповідає цьому критерію.


Угорський політик ще у 2014 році зазначав, що «кожна нація має виробити власну концепцію автономії. Жителі Воєводини, Закарпатської України повинні діяти у такому ж напрямку».