Більше 30 людей загинули через авіаудар у Сирії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Більше 30 людей загинули через авіаудар у Сирії

Щонайменше 33 людини загинули в сирійській провінції Ракка внаслідок авіаудару сил коаліції під проводом США по школі, де перебували внутрішньо переміщені особи

Про це у середу повідомив Сирійський центр з моніторингу за дотриманням прав людини, передає УНН з посиланням на Deutsche Welle."Ми зараз можемо підтвердити, що загинули 33 людини, і що вони були цивільними, переміщеними з Ракки, Алеппо і Хомса", - заявив голова Центру Рамі Абдель Рахман.У школі, яка зазнала удару, проживали 50 сімей.


"Ми зараз можемо підтвердити, що загинули 33 людини, і що вони були цивільними, переміщеними з Ракки, Алеппо і Хомса", - заявив голова Центру Рамі Абдель Рахман, додавши, що лише двох осіб дістали з-під уламків живими.


Як повідомлялося, днями десятки людей стали жертвами авіаційного удару, здійсненого авіацією Сполучених Штатів Америки на півночі Сирії. У Центральному командуванні ЗС США підтвердили, що їхня авіація здійснювала авіаудар, проте запевнили, що об'єктом атаки була не мечеть, а зібрання "Аль-Каїди".