Як легко прибрати подряпини із смартфону - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29

Як легко прибрати подряпини із смартфону

Позбавитись від подряпин на екрані смарфону можна і без сторонніх втручань. Лише за допомогою підручних засобів

Не потрібно одразу ж бігти в магазин та змінювати екран чи навіть купувати новий смартфон. Ось декілька способів, як можна зробити це власними руками, передає Канал24 із посиланням на Mashable.Не потрібно одразу ж бігти в магазин та змінювати екран чи навіть купувати новий смартфон.Зубна паста


Для цього способу потрібна звичайна зубна паста. Не гель, не порошок і навіть не відбілююча паста із різноманітними гранулами. Аби прибрати подряпини, просто нанесіть трохи пасти на екран, а потім мікрофіброю (так ви не подряпаєте тканиною екран ще більше) повільно втирайте пасту в телефон. Робити це треба досить довго. У цьому випадку терпіння – це запорука успіху.


Сода
Сода працює так само, як і зубна паста. Але перед втиранням її потрібно розбавити з водою та ретельно перемішати. І знову ж таки – терпіння і ще раз терпіння.


Тальк або дитяча присипка
Принцип дії тут такий же, як і з содою. Однак терти потрібно більше, і від глибоких подряпин цей метод не допоможе. Але якщо основна проблема – це потертості, тальк з ними чудово впорається.


Поліроль для меблів чи авто
Цей метод, на відміну від інших, діє набагато швидше, адже ці засоби створені сааме для того, аби прибирати подряпини.