Відспівувати митрополита Ніфонта прибуде намісник Києво-Печерської Лаври  - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
Відспівувати митрополита Ніфонта прибуде намісник Києво-Печерської Лаври 

Волинь-нова

Відспівувати митрополита Ніфонта прибуде намісник Києво-Печерської Лаври 

Прощання зі спочилим ієрархом триває у Свято-Покровському кафедральному храмі Луцька

Волинська єпархія УПЦ повідомляє, що триває прощання зі спочилим митрополитом Ніфонтом.Поховають владику Ніфонта в селі Галина Воля Старовижівського району згідно з його заповітом.Попрощатись з владикою, який завершив свій достойний земний шлях, всі охочі можуть у Свято-Покровському кафедральному храмі міста Луцьк, у котрому й перебуває тіло. Протягом всього часу перебування тіла новоспочилого митрополита Ніфонта в Свято-Покровському храмі, читатиметься Євангеліє та відбуватимуться панахиди.


Чин похорону митрополита відбудеться в Свято-Покровському храмі у п`ятницю, 24 березня. Богослужіння розпочнеться о 6:30 ранку згідно богослужбового порядку Великого Посту: Вранішні молитви, Полуношниця, Часи, Зображальні, Літургія Передосвячених Дарів, Чин похорону.


Поховають владику Ніфонта в селі Галина Воля Старовижівського району згідно з його заповітом. Чин похорону очолить намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Павел (Лебідь).