Від спілкування з волинськими синоптиками поліпшується і погода, і настрій - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46
Від спілкування з волинськими синоптиками поліпшується і погода, і настрій

Волинь-нова

Від спілкування з волинськими синоптиками поліпшується і погода, і настрій

Що цікавить усіх і щодня? Безперечно – погода

Валентина ШТИНЬКО


Про що ми найперше заводимо мову із зовсім незнайомими людьми? Про неї ж, про погоду. Про несподіваний дощик чи вітер, чи грозу на голе дерево... Є ж прикмета... Про глобальне потепління та його наслідки сперечаються вчені, йдеться ж бо не тільки про величину конкретного врожаю, а про долю планети...Сьогодні, у Всесвітній день метеорології, ми щиро зичимо всім нашим синоптикам гарної погоди в душі, у домі й у довкіллі.А на передньому краї усіх погодних фронтів — синоптики. Щаслива, що доля подарувала мені як ведучій рубрики цей професійний обов'язок, а радше — приємність: тричі на тиждень спілкуватися зі співробітниками Волинського обласного гідрометеоцентру — «брати погоду», а потім повідомляти про неї читачів. Спочатку я знала лише їхні голоси: Валентини Набоки, Алли Адамської, Лесі Пасічник, Світлани Дриганюк, Світлани Гончаренко і Надії Голі. А віднедавна до жіночого хору долучився ще й чоловічий голос техніка-метеоролога Василя Климюка, якого ви бачите на цій світлині разом із завідувачкою сектора метеопрогнозу Валентиною Набокою та синоптиком Лесею Пасічник.
Сьогодні, у Всесвітній день метеорології, ми щиро зичимо всім нашим синоптикам гарної погоди в душі, у домі й у довкіллі.


Фото Олександра ДУРМАНЕНКА.