Визначено «Суперчитачів міста Луцька» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.66 € 31.18

Визначено «Суперчитачів міста Луцька»

У Луцьку відбувся конкурс юних читачів «Книгоманія – 2017»

Всеукраїнський тиждень дитячого читання в місті Луцьку розпочався конкурсом юних читачів «Книгоманія – 2017», який відбувся 22 березня в центральній міській бібліотеці для дітей, йдеться на сайті міськради.Переможцями конкурсу стали Бобер Іванка (6 кл.) та Кльоц Софія (7 кл.) користувачі бібліотеки-філії №10 для дорослих.У конкурсі взяли участь 18 юних книголюбів - учнів 6-7 класів, активних користувачів бібліотек Луцької міської централізованої бібліотечної системи.


Під час конкурсу діти розповідали про прочитані книги, висловлювали свої враження щодо прочитаного, проявляли креативність та артистизм, запрошували однолітків до прочитання ними обраних книг.


Переможцями конкурсу стали Бобер Іванка (6 кл.) та Кльоц Софія (7 кл.) користувачі бібліотеки-філії №10 для дорослих. Вони нагороджені ексклюзивними дипломами «Суперчитач міста Луцька», підбірками книг та будуть делеговані взяти участь в обласному конкурсі «Книгоманія – 2017».


Всі інші учасники конкурсу одержали сертифікати учасника Всеукраїнського тижня дитячого читання «Книгоманія - 2017», книжкові сувеніри. За краще ведення щоденників читання 13 учасникам конкурсу вручені картки-знижки на придбання книг у магазині «Руніка».