Рівнянка презентувала чоловікові на День народження…  вцуплену з крамниці «чвертку» горілки (фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
Рівнянка презентувала чоловікові на День народження…  вцуплену з крамниці «чвертку» горілки (фото)

Волинь-нова

Рівнянка презентувала чоловікові на День народження…  вцуплену з крамниці «чвертку» горілки (фото)

«Бо горіляка – то найкращий подарунок», – безапеляційно заявила відважна панянка патрульним

На службовий планшет патрульних надійшов виклик, що на вул. Генерала Безручка в магазині невідома особа викрала пляшку алкогольного напою об'ємом 0,2 л та втекла, повідомляє у Facebook Патрульна поліція Рівного:Свою поведінку громадянка пояснила тим, що хотіла подарувати алкогольний напій чоловікові на День народження.«Прибувши на місце події інспектори переглянули запис з камер відеоспостереження, де чітко видно, як невідома жінка взяла з полиці вище зазначений товар, поклала у свою сумку та, не оплативши, вийшла з магазину. В ході розшукових дій полісмени встановили особу підозрюваної.


Громадянку інспектори затримали за місцем реєстрації та освідували в медичному закладі на стан алкогольного сп'яніння. Свою поведінку громадянка пояснила тим, що хотіла подарувати алкогольний напій чоловікові на День народження. «Горілка кращий подарунок,» – пояснила жінка свій вчинок.


На 30-річну рівнянку служителі закону склали протокол адміністративного затримання та протокол про адміністративне правопорушення».