Радіації на перекір: 52 компанії хочуть вкладати гроші в Чорнобильську зону - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Радіації на перекір: 52 компанії хочуть вкладати гроші в Чорнобильську зону

Україна отримала 52 заявки від різних компаній на встановлення об'єктів сонячної енергетики в Чорнобильській зоні відчуження

Крім віт­чизняних, там хочуть працювати підприємства з Данії, США, Китаю, Німеччини, Франції, Білорусі. Заявки приймали до 1 березня, інформує gazeta.ua.Крім віт­чизняних, там хочуть працювати підприємства з Данії, США, Китаю, Німеччини, Франції, Білорусі.Про це повідомив міністр екології, представник "Народного фронту" 44-річний Остап Семерак:


— Така кількість заявок свідчить про підвищений інтерес міжнародного ринку відновлюваної енергетики до можливості працювати в Україні. Найперше нам цікаві ті компанії, які вже мають досвід роботи в цій сфері.


Уряд розробляє прозору процедуру надання земель зони відчуження в оренду для будівництва об'єктів відновлюваної енергетики. Галузь набуває популярності у світі. Її розвиток в Україні дасть змогу запровадити екологічно безпечні технології та досягти енергетичної незалежності.