Луцька міськрада дала відповідь на ініціативу зробити Миколу Романюка «Почесним громадянином» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.57 € 31.03

Луцька міськрада дала відповідь на ініціативу зробити Миколу Романюка «Почесним громадянином»

Кажуть, що «повністю підтримують» пропозицію – але вимагають належного її оформлення

Луцька міська рада дала відповідь авторам петиції щодо присвоєння нещодавньо померлому міському голові Миколі Романюку звання «Почесний громадянин міста Луцька» (петиція набрала 370 голосів за 300 необхідних). У тексті відповіді йдеться»:Луцька міська рада повністю підтримує Вашу пропозицію, висловлену у петиції.«Згідно з Порядком представлення до присвоєння звання «Почесний громадянин міста Луцька» (Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Луцька», затвердженого рішенням Луцької міської ради від 17.02.2010 № 2/12 із змінами) право висування кандидатур на присвоєння Звання має Луцький міський голова, секретар міської ради, постійні комісії міської ради, депутатські фракції міської ради, трудові колективи підприємств, установ, організацій міста (незалежно від форм їх власності), громадські організації, профспілки, творчі спілки. 
У разі подання кандидатури до присвоєння звання, подаються такі документи: 
клопотання на ім’я міського голови; 
вичерпні біографічні дані про кандидата; 
обґрунтування доцільності присвоєння звання. 
До пакету документів можуть додаватися відгуки-клопотання юридичних, фізичних осіб, громадських, партійних організацій, трудових колективів та зібрань громадян, які підтримують висування цієї кандидатури (кількість відгуків не обмежується). 
Матеріали щодо кандидатури на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Луцька» подаються в період із 01 січня до 01 липня. Попередній розгляд матеріалів щодо кандидатури на присвоєння звання проводиться на засіданнях всіх постійних комісій Луцької міської ради. Перед сесією на спільному засіданні всіх постійних комісій міської ради приймається рекомендація для розгляду на пленарному засіданні єдиної кандидатури на присвоєння звання. 
Луцька міська рада повністю підтримує Вашу пропозицію, висловлену у петиції, та сподівається, що кандидатура Романюка М. Я. неодмінно буде рекомендована депутатськими комісіями для розгляду на пленарному засіданні як єдина кандидатура на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Луцька», однак з метою забезпечення дотримання вимог, передбачених Положенням, прошу висування запропонованої Вами кандидатури оформити згідно з вимогами (наприклад, від імені громадської організації тощо)».