Сапери працюють, не покладаючи рук: розмінування в Балаклії завершено - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

Сапери працюють, не покладаючи рук: розмінування в Балаклії завершено

Усього вилучено понад тисячу вибухонебезпечних предмети

Про це повідомила голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична на своїй сторінці в Facebook. "Розмінування в Балаклії та населених пунктах Балаклійського району завершено! Всього було вилучено близько 1000 вибухонебезпечних предметів. В Балаклії працює комісія з ліквідації наслідків надзвичайної події", - написала голова ОДА.Електропостачання відновлено у 95% абонентів, які були відключені.За словами Світличної, електропостачання відновлено у 95% абонентів, які були відключені. По інших є серйозні руйнування енергомережі, аварійні бригади працюють у посиленому режимі. "Відновити газопостачання у всіх населених пунктах району плануємо протягом 2-3 днів. Роботи активно ведуться, в деяких селах вже відновлено газопостачання, завтра почнеться підключення міста", - зазначає чиновниця.


Вона додала також, що проводиться експертна оцінка пошкоджень житлового фонду та об'єктів соціальної інфраструктури, визначаються обсяги руйнувань. Ремонтними бригадами вже розпочато роботи по відновленню пошкоджених житлових будинків.