У Володимирі-Волинському патрульний побив учасника АТО, але суд виправдав розбишаку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.53 € 31.08

У Володимирі-Волинському патрульний побив учасника АТО, але суд виправдав розбишаку

Прокуратура Волині домагатиметься покарання для виправданого судом правоохоронця, який побив учасника АТО

Наталка МУРАХЕВИЧ
Прокуратура Волинської області оскаржить в апеляційному порядку вирок Володимир-Волинського міського суду, яким виправдано правоохоронця, котрий побив відвідувачів Молодіжного культурного центру «Метелик» у Володимирі-Волинському.У подальшому побиття чоловіка продовжувалося перед входом у МКЦ. Дісталося від правоохоронця також товаришу потерпілого, який кинувся захищати друга. Уночі 8 серпня 2015 року 22-річний інспектор патрульної служби групи патрульної служби Володимир-Волинського відділу УМВС у Волинській області прибув на виклик до МКЦ у зв’язку з повідомленням про розбиття дзеркала в приміщенні закладу.
Прибувши на місце та не встановивши належним чином обставин події, правоохоронець із напарником почали вимагати від одного з відвідувачів центру (інваліда І групи, учасника АТО) відшкодувати завдані збитки, а коли той відмовився – інспектор патрульної служби безпідставно та без попередження застосував до нього прийоми рукопашного бою.
У подальшому побиття чоловіка продовжувалося перед входом у МКЦ. Дісталося від правоохоронця також товаришу потерпілого, який кинувся захищати друга. Усі ці події записали камери відео-нагляду.
Як встановили експерти, діями патрульного обом потерпілим було завдано тілесні ушкодження легкого ступеня тяжкості.
За результатами розслідування прокуратура Волині скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про перевищення інспектором патрульної служби влади та службових повноважень, яке супроводжувалось насильством, болісними і такими, що ображають особисту гідність потерпілого, діями (кримінальне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 365 Кримінального кодексу України).
Суд, визнавши правоохоронця невинуватим у вчиненні інкримінованого злочину, виправдав його.
Прокурори не погоджуються із таким рішенням суду та домагатимуться справедливого покарання для екс-інспектора.