Голова чеченського парламенту погрожував вбивством українському нардепу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22

Голова чеченського парламенту погрожував вбивством українському нардепу

Про вбивство він сказав не прямо, а використав метафору «цинковий поїзд»

Голова чеченського парламенту Магомед Даудов погрожував вбивством депутату Верховної Ради України Ігорю Мосійчуку.


Про це Даудов написав 27 березня в своєму Instagram, передає ZAXID.NET.


«І якщо пан Мосійчук хоче організувати «військовий похід» проти Росії і Чечні, то ми зустрінемо його з «почестями». Двох «добровольців» з такої «української братви», які воювали колись на стороні терористів, Клиха і Карпюка, ми вже запроторили на тривалі терміни. Впевнений, знайдемо теплі місця і для Мосійчука з його дружками. Ну, а в особливих випадках, якщо вони проявлять відому «наполегливість» у нас і цинковий поїзд передбачений. Безкоштовно відправимо, з оркестром», – написав Даудов.Мосійчук з трибуни Верховної Ради закликав українську владу підтримати чеченських повстанців.При цьому чеченський парламентарій пообіцяв поскаржитися у прокуратуру на Мосійчука.


Мосійчук зранку вівторка, 28 березня, відреагував на погрозу.


«Там кадирівські шакали знову погрожують мені «цинковим поїздом». Не дочекаються!» – написав він у Facebook.


На такі погрози чеченського парламентарія, очевидно, спонукала заява Мосійчука від 24 березня, коли він з трибуни Верховної Ради закликав українську владу підтримати чеченських повстанців. Відповідний заклик пролунав після того, як чеченські бойовики вчинили напад на військове містечко російської національної гвардії, внаслідок якого загинули шестеро російських військових і шестеро бойовиків.