Легітимність довідок про несудимість можна перевірити онлайн - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.37

Легітимність довідок про несудимість можна перевірити онлайн

Відтепер на офіційному сайті Міністерства внутрішніх справ України (http://wanted.mvs.gov.ua/test/) можна перевірити легітимність довідки про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінально-процесуальним законодавством України

За допомогою сервісу можна перевірити довідки видані не пізніше 1 лютого 2017 року.Запит на отримання довідки заповнюється безпосередньо у адміністратора територіального сервісного центру МВС, на місці Нагадаємо, що з 1 лютого територіальні сервісні центри МВС по всій Україні почали видавати довідки про відсутність судимості. Замовити довідку можна з вівторка по суботу, у зручний час з 9:00 до 18:00 (у суботу до 16:45), без обідньої перерви та незалежно від місця реєстрації (при наявності документа, що посвідчує особу, а також його копії). Послуга безкоштовна.
Запит на отримання довідки заповнюється безпосередньо у адміністратора територіального сервісного центру МВС, на місці, повідомив Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області.