У парламенті вирішили скасувати лише одне радянське свято – 2 травня. 8 березня не чіпатимуть - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.70 € 31.46

У парламенті вирішили скасувати лише одне радянське свято – 2 травня. 8 березня не чіпатимуть

Комітет Верховної Ради з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендує парламенту затвердити 2 травня робочим днем

Про це пишуть «Українські новини» з посиланням на проект нової редакції Трудового кодексу №1658, який готується до другого читання.Днем державного свята, в який не працюють, залишається лише 1 травня - Міжнародний день солідарності трудящих.Як зазначається, відповідна поправка була подана депутатами від фракції "Народний фронт" Олександром Дроздиком, Сергієм Драюком і колишнім депутатом від НФ, нині першим заступником Генерального прокурора Дмитром Сторожуком. Так, днем державного свята, в який не працюють, залишається лише 1 травня - Міжнародний день солідарності трудящих.
Решту державних та релігійних вихідних днів комітет залишив, незважаючи на пропозиції деяких депутатів. Зокрема депутат від фракції "Самопоміч" Ірина Подоляк запропонувала поправки, якими пропонується скасувати 8 березня, а 9 травня замінити 8 травня - Днем пам'яті і примирення.
Також комітет відхилив поправку Подоляк і ще низки депутатів, які пропонували встановити вихідними днями на Різдво 7 і 8 січня.