Ого – скільки український турист може вкрасти в готелі (фото)! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.67 € 31.29
Ого – скільки український турист може вкрасти в готелі (фото)!

Волинь-нова

Ого – скільки український турист може вкрасти в готелі (фото)!

Користувачі соцмереж обговорюють фото вмісту валізи українського туриста, який відпочивав у готелі «Hilton» у Єгипті

Фотографію опублікував співробітник однієї туристичної компанії Дмитро Виноградов на своїй сторінці в Facebook.Багатьох обурило й розсмішило, що турист взяв не тільки пляшечки з шампунями, але і посуд, лампи, запчастини від біде і туалетний папір.  "Приз тому, хто вгадає, що відбувається на фото. Мої колеги не беруть участь. Коротше, є гріхи страшніше, ніж клянчити знижки у турагентів. Підказка. Єгипет. Сьогодення так сказати", - написав Виноградов.
Користувачі соцмережі здогадалися, що це все було в сумці українського туриста, який був на відпочинку в Єгипті. Багатьох обурило й розсмішило, що турист взяв не тільки пляшечки з шампунями, але і посуд, лампи, запчастини від біде і туалетний папір.
Також у коментарях співробітниця туркомпанії пояснила, що це нормальна практика, коли представник готелю просить показати вміст валізи. Вона розповіла, що за її практику ще не було жодного випадку, щоб у валізі не знайшли вкраденого. Також вона повідомила, що туристу загрожує штраф у розмірі 10-кратної вартості речей.