Велика провокація у Луцьку: з гранатомета обстріляли польське консульство і побили вікна у Сбербанку та Альфа-банку (фото, відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.64 € 31.22
Велика провокація у Луцьку: з гранатомета обстріляли польське консульство і побили вікна у Сбербанку та Альфа-банку (фото, відео)

Волинь-нова

Велика провокація у Луцьку: з гранатомета обстріляли польське консульство і побили вікна у Сбербанку та Альфа-банку (фото, відео)

Напади на приміщення трапилися сьогодні вночі


Пан Савіцкі вважає щасливим збігом обставин, що граната вибухнула приблизно за 20 сантиметрів над вікном і вдалось уникнути жертвЯк повідомив «Волині-новій» консул Кшиштоф Савіцкі, вибух прогримів одразу після опівночі. Очевидно, постріл було здійснено з гранатомета. Пан Савіцкі вважає щасливим збігом обставин, що граната вибухнула приблизно за 20 сантиметрів над вікном і вдалось уникнути жертв, адже в тому приміщенні відпочивав працівник консульства.
Цієї ж ночі у Луцьку було погромлено приміщення – вибиті шибки – у «Сбербанку» та «Альфа-банку».
Речник волинської поліції Віктор Гомоль відмовився коментувати ситуацію, але заявив, що сьогодні з цього приводу відбудеться спільний брифінг силовиків Волині.
Біля "Сбербанку" прибирають скло 


Фото Олександра ФІЛЮКА та Олександра Пілюка